​הערכות ושיפור עמידות מפעלים לרעידות אדמה שימוש במערכת הממוחשבת להיתרי רעלים נהלים חדשים לביצוע מדידות רעש שינוי התוספת החמישית לפקודת התעבורה מאצרה - כל מה שרצית לדעת ולא העזתם לשאול נוהל חדש לפינוי פסולת אלקטרונית מבית הלקוח צו רישוי עסקים (עסקים טעוני רישוי) 2013 תיקון לתקנות אוויר נקי (ערכי איכות אוויר) ​הערכות ושיפור עמידות מפעלים לרעידות אדמה שימוש במערכת הממוחשבת להיתרי רעלים נהלים חדשים לביצוע מדידות רעש שינוי התוספת החמישית לפקודת התעבורה מאצרה - כל מה שרצית לדעת ולא העזתם לשאול נוהל חדש לפינוי פסולת אלקטרונית מבית הלקוח צו רישוי עסקים (עסקים טעוני רישוי) 2013 תיקון לתקנות אוויר נקי (ערכי איכות אוויר) ​הערכות ושיפור עמידות מפעלים לרעידות אדמה שימוש במערכת הממוחשבת להיתרי רעלים נהלים חדשים לביצוע מדידות רעש שינוי התוספת החמישית לפקודת התעבורה מאצרה - כל מה שרצית לדעת ולא העזתם לשאול נוהל חדש לפינוי פסולת אלקטרונית מבית הלקוח צו רישוי עסקים (עסקים טעוני רישוי) 2013 תיקון לתקנות אוויר נקי (ערכי איכות אוויר) ​הערכות ושיפור עמידות מפעלים לרעידות אדמה שימוש במערכת הממוחשבת להיתרי רעלים נהלים חדשים לביצוע מדידות רעש שינוי התוספת החמישית לפקודת התעבורה מאצרה - כל מה שרצית לדעת ולא העזתם לשאול נוהל חדש לפינוי פסולת אלקטרונית מבית הלקוח צו רישוי עסקים (עסקים טעוני רישוי) 2013 תיקון לתקנות אוויר נקי (ערכי איכות אוויר)

בטיחות בעבודה

siteadmin 20/12/2017

ארגונים רבים מכירים כיום במשמעות של נושא בטיחות בעבודה – בטיחות העובדים והמבקרים שלנו. הם מודעים לעובדה שארגון בטוח, הוא ארגון מצליח; גם בפניי העובדים שמרגישים בטוחים להגיע יום יום לעבודה, וגם בפניי גורמי העניין החיצוניים המתרשמים לטובה, ויודעים שכפי שהעובדים זוכים ליחס מצוין, כך גם הם.

איך שומרים על בטיחות בעבודה

למען הגשמת מטרות נעלות אלו, פועלים בארגונים נאמני בטיחות. תפקידם הוא לעקוב באופן שוטף אחר הסביבה הארגונית, לאתר מפגעים פוטנציאליים ולסלק אותם לפני שיתרחש אסון. הם מעבירים לעובדים סדנאות והדרכות בנושאי בטיחות בעבודה, ומבצעים ביקורות בטיחות ברחבי מקום העבודה לשימור הסטנדרטים והעמידה בתקני הבטיחות.

קיימים מס' דגשים עיקריים בנושא בטיחות עובדים:

  • גידור – כל חלקי המכונות שעלולים להוות גורם מסכן לעובדים שלנו. לדוגמא, חלקי מנוע וגנרטורים, מכבשים, מוטות, ועוד. בנוסף יש לוודא גידור בחדרי עבודה ומדרגות, על מנת לוודא שלא קיימת סכנת נפילה.
  • ציוד מגן אישי – לכל עובד, בהתאם לאופי העבודה.
  • מעליות – אם העובדים שלנו משתמשים במעליות, חשוב לוודא כי הן עשויות מחומרים איכותיים ועמידים. כמו כן יש לסמן בכל מעלית את העומס המותר ולתחזק אותה מידי תקופה. סעיף זה תקף גם לגבי מכונות הרמה; עגרונים, מלגזות ועוד.
  • אמצעי מילוט – חשוב שיהיו מסומנים ובולטים ככל הניתן, ונקיים ממכשולים.
  • ממונה בטיחות – העסקת אדם הממונה על הבטיחות במקום העבודה בהתאם לגודלו ולאופי העבודה.
  • ועוד.

בטיחות בעבודה

יוצרים מודעות!

זה הזמן להפוך את מקום העבודה לבטיחותי יותר! וכמובן שהכי כדאי לעשות זאת בעזרתה של חברה צעירה ודינמית, המתמחה בתחומי הבטיחות בעבודה. מטרתנו העיקרית בחברת שחר הנדסת בטיחות היא ליצור מודעות בקרב חברות וארגונים, לחשיבותה של הבטיחות בעבודה. באמצעות פתרונות יצירתיים התואמים את צרכי כל לקוח ודרישותיו, ומתן שירות איכותי ומקצועי, נפעל יחד למען צמצום תופעות התאונות בעבודה, מניעת נזקים, שיפור האקלים הארגוני ויחסי העבודה, ועוד.

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני