​הערכות ושיפור עמידות מפעלים לרעידות אדמה שימוש במערכת הממוחשבת להיתרי רעלים נהלים חדשים לביצוע מדידות רעש שינוי התוספת החמישית לפקודת התעבורה מאצרה - כל מה שרצית לדעת ולא העזתם לשאול נוהל חדש לפינוי פסולת אלקטרונית מבית הלקוח צו רישוי עסקים (עסקים טעוני רישוי) 2013 תיקון לתקנות אוויר נקי (ערכי איכות אוויר) ​הערכות ושיפור עמידות מפעלים לרעידות אדמה שימוש במערכת הממוחשבת להיתרי רעלים נהלים חדשים לביצוע מדידות רעש שינוי התוספת החמישית לפקודת התעבורה מאצרה - כל מה שרצית לדעת ולא העזתם לשאול נוהל חדש לפינוי פסולת אלקטרונית מבית הלקוח צו רישוי עסקים (עסקים טעוני רישוי) 2013 תיקון לתקנות אוויר נקי (ערכי איכות אוויר) ​הערכות ושיפור עמידות מפעלים לרעידות אדמה שימוש במערכת הממוחשבת להיתרי רעלים נהלים חדשים לביצוע מדידות רעש שינוי התוספת החמישית לפקודת התעבורה מאצרה - כל מה שרצית לדעת ולא העזתם לשאול נוהל חדש לפינוי פסולת אלקטרונית מבית הלקוח צו רישוי עסקים (עסקים טעוני רישוי) 2013 תיקון לתקנות אוויר נקי (ערכי איכות אוויר) ​הערכות ושיפור עמידות מפעלים לרעידות אדמה שימוש במערכת הממוחשבת להיתרי רעלים נהלים חדשים לביצוע מדידות רעש שינוי התוספת החמישית לפקודת התעבורה מאצרה - כל מה שרצית לדעת ולא העזתם לשאול נוהל חדש לפינוי פסולת אלקטרונית מבית הלקוח צו רישוי עסקים (עסקים טעוני רישוי) 2013 תיקון לתקנות אוויר נקי (ערכי איכות אוויר)

מומנה בטיחות

siteadmin 28/12/2017

ממונה בטיחות

חיי אדם וההגנה עליהם היא שאיפה מרכזית ונעלה של כולנו, ועבודתו היומיומית של ממונה בטיחות בעבודה, ובכל מקום אחר בו הוא פועל. תפקידו חשוב כל כך ומרכזי במערך ניהול תקין של ארגונים, עד שקיומו במקום העבודה הפך לחובה עפ"י חוק ארגון הפיקוח על העבודה ובתקנות ארגון הפיקוח. 

ממונה בטיחות – משמעותו ואחריותו של התפקיד

אדם העוסק בתפקיד ממונה בטיחות חייב להיות אחראי, לראות את עבודתו כשליחות ולהבין את החשיבות של קיומו בארגונים. בין היתר עוסק ממונה הבטיחות במגוון נושאים:

מעקב – אחר איכות הציוד המשמש את העובדים, ואחר העובדים עצמם על מנת לוודא כי הם עוקבים אחר הוראות הבטיחות הספציפיות למקום העבודה.

איתור סיכונים פוטנציאליים – חוטי חשמל חשופים, ארונות חשמל פתוחים ועוד גורמים העלולים להוות סיכון ממשי לעובדים במהלך השגרה היומיומית. על ממונה הבטיחות לאתגר אותם ולדאוג לטיפול בהם, עד סילוקם.

 

בניית תכניות עבודה – על פיה ינהגו כל עובדי החברה, בהתאם למקום העבודה. תחת אחריותו; אבחון מקיף של מקום העבודה, ויצירת תכנית התואמת את אופי המקום.

הדרכההדרכות בטיחות תקופתיות לכלל העובדים, המועברות ע"י מדריכים מטעמו או על ידו. 

ר.כ שחר הנדסת בטיחות – באחריות!

הדרישה לממונה על בטיחות בעבודה הינה בעלת דגש ערכי ואתי; מדובר בתפקיד שהוא גם שליחות והוא משלב אחריות ומוסריות רבים שכן תחת אחריותו – בריאותם וחייהם של העובדים בארגון בו הממונה פועל. חברת ר.כ שחר הנדסת בטיחות הינה חברה צעירה ודינמית המתמחה בתחום הבטיחות על כל היבטיה, חומרים מסוכנים והיערכות למצבי חירום בתעשיות שונות, כאשר מטרת על היא לסייע ללקוחות לשפר ולייעל את רמת הבטיחות במקום העבודה ולדאוג שיעמדו בתקני הבטיחות ואיכות הסביבה. אל תרשו לעצמכם להתפשר על הבטיחות שלכם, צרו קשר בהקדם!

ממונה בטיחות - שחר הנדסת בטיחות

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני