קורס נאמן בטיחות

siteadmin 12/02/2018

בהתאם לדרישות חוק ארגון הפיקוח על העבודה ותקנותיו, על ארגונים המעסיקים מעל 25 עובדים, לשלוח לפות 2 מהם לבצע קורס נאמן בטיחות. מעבר לחוק, מדובר בחובה מוסרית של הארגון כלפי העובדים שלו – מניעת תאונות עבודה, סילוק מפגעים וסיכונים העלולים לשבש את מהלך יום העבודה וחיי העובדים שלנו, מודעות וערנות לנושאי בטיחות שעובדים בדרך כלל לא שמים לב אליהם, כל אלו מהווים חלק מתפקידיו של נאמן הבטיחות והופכים אותו לגורם בעל חשיבות עליונה בכל ארגון.

 

קורס נאמן בטיחות – חשיבות עליונה בארגון

בישראל, ארגונים רבים הבינו את החשיבות הרבה שיש לכוח האדם שלהם. העובדים הם הברגים הקטנים הפועלים יחדיו להנעת המערכת כולה, ובלעדיהם הארגון לא יכול להתקיים. קורס נאמן בטיחות לעובדים הוותיקים שייבחרו לבצע אותו, הוא דרך אחת להבטיח ששגרת העבודה תישאר ידידותית לעובדים, ובעיקר בטוחה להם.

חובותיו של נאמן הבטיחות בארגון הינן רבות, מדובר בתפקיד שלא ניתן להתייחס אליו בקלות ראש. בין היתר יפעל נאמן הבטיחות בתחומים הבאים:

  • הדרכת עובדים בנושאי בטיחות.
  • דיווח שוטף למעביד במקרים של אבחון בליקוי בטיחותי.
  • הכרת כל מסמך אחר הנוגע לבטיחות וגיהות שחלה החובה לאכוף אותו עפ"י חוק.
  • ללוות את מפקח העבודה\ממונה הבטיחות בביקוריו במקום העבודה.
  • קידום נושאי הבטיחות בעבודה.
  • ועוד.

קורס נאמן בטיחות

בטיחות במקום הראשון

תפקידו של נאמן הבטיחות דורש ממנו אחריות ומוסריות רבים – עליו להיות מודע לכך שבריאותם ולפעמים גם חייהם של חבריו לעבודה נמצאים בידיו. חברת ר.כ שחר הנדסת בטיחות הינה חברה המתמחה בתחומי בטיחות רבים, ומעבירה קורסי נאמני בטיחות מהמקצועיים ביותר. את הקורסים מעבירים אנשי מקצוע וותיקים ובעלי ניסיון בהדרכה. אנו נחזיר אליכם את העובדים שלכם כשהם מצוידים בידע האיכותי ביותר בכל הקשור לנושאי הבטיחות במקום העבודה, לשגרת עבודה בריאה יותר ובטוחה יותר!

מעוניין להצטרף לשירות?
פוסטים אחרונים

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני